Astra Model - obchod s drony a kvadrokoptérami

Už něco víte o modelářském zboží ale nejste spokojení s nabídkou českých e-shopů? Tak to byste si měli přečíst něco o modelářském velkoobchodu Astra Model! Tito nadšenci mají pravidelně aktualizovaný e-shop, ale také kamennou prodejnu, kde poskytují servis a rady. Co všechno ještě dělají?

Jak koupit elektromotor

V první řadě musíme vědět, že točivý elektromotor má dvě části - stator a rotor. Stroj je konstruován tak, aby na sebe vhodně vzájemně působila magnetická pole rotoru a statoru a působením vytvářela kroutící moment. Poté se musíme rozhodnout, jestli potřebujeme stejnosměrný nebo střídavý stroj. Stejnosměrný stroj je možno, za určitých podmínek konstrukce stroje, napájet ze soustavy sníženého kmitočtu. U střídavého dvoupólového stroje s jedním pólpárem (jeden severní a jeden jižní pól) platí, že mechanický a elektrický úhel je shodný. Dvoupólové stroje mají synchronní otáčky 3000 min-1/50 Hz. Dvoupólový asynchronní stroj má otáčky asi 2800 min-1/50 Hz. Teď už stačí navštívit firmu Prodej elektromotorů, nebo si vybrat přímo na jejich webu podle Vašich požadavků!

Chcete znát tajemství jak zvýšit prodej? My vám ho prozradíme!

Otázka, kterou řeší snad každá firma – Jak zvýšit prodej? MY vám nabízíme řešení. S naším poradenstvím a aplikací některých nástrojů do řízení vaší společnosti zazáříte a otázku jak zvýšit prodej si už klást nebudete – vaše výrobny nebudou stíhat. Garantujeme zvýšení prodeje minimálně o 20 % a tím i navýšení zisků. Společnými silami to zvládneme.

zvýšíme prodej

Nákladní přeprava bez starostí

Moderní technologie a volný trh umožňují malým firmách rychle růst a velkým upevňovat svojí pozici. Solidní export se také později projeví na celkovém ukazateli ekonomiky celé země. Jenže abychom mohli bezproblémově dodávat zobží zahraničním zákazníkům, musí kvalitně fungovat mezinárodní nákladní přeprava. Jednou z nejlepších firem, které poskytují různé druhy přepravy, je firma INEX SPEDITION s.r.o., která figuruje na trhu více než 20 let, a to zaručuje bohaté zkušenosti s všemi druhy komplikací, kterým se vyvaruje!

Ochranné pomůcky

Pracovat v průmyslu bez pracovních rukavic je jako zatloukat si hřebíky do vlastního hrobu. Proto buďte opatrní i při manipulaci v rukavicích, protože nikdy nevíte, co se může stát.
Právě minulý týden na nedostatečnou opatrnost doplatila zaměstnankyně nejmenované firmy na Valašsku, kdy si nevzala rukavice při přenášení dřevěných trámů. Přestože nenosila těžké kusy dřeva, nevšimla si nedostatečně zatlučeného hřebíku, který trčel zespod trámu a zabodla si jej do ruky. Rána jí začal hnisat a v horečkách ji odvezli do nemocnice. Dnes se zaměstnankyně může jen tlouct do hlavy. Nikdo jí nedokázal slíbit, že se vrátí do práce a ruku bude moci normálně používat. Proto nepodceňujte firemní předpisy a používejte ochranné pomůcky.

Znáte zkratku TBI?

Společnost TBi se pohybuje na trhu se svařováním již od roku 1990, takže zaručuje kvalitu a zkušenost. Nabízí služby a produkty v oblasti technického svařování a poradenství. Společnost se věnuje několika metodám svařování. MIG, TIG, plasma, robotic, high-end. Každá metoda se hodí na spojování jiných materiálů a společnost používá ty nejlepší technologie dostupné na trhu.
MIG svařování je metoda svařování tavící se elektrodou v ochranné atmosféře aktivního plynu. Má vysokou efektivitu, dochází k minimální deformaci a je poměrně rychlá. Metoda TIG je svařování netavící se elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu. Svary jsou celistvé, díky inertnímu plynu hladké a čisté.

Kde si nechat nabrousit nerez

Hledáte vhodnou společnost, která nabízí leštění a broušení nerezových materiálů? Preferujete vysokou kvalitu zpracování, profesionální přístup a odborný personál? Pak se obraťte na společnost Fruněk INOX, která sídlí ve Zlíně. V její nabídce najdete leště a broušení nerezových profilů, trubky, kulatiny, jekly, pásoviny, atypy či výpalky.

Blechschneiden mit Laser

Das Laserschneiden von Blechen ist eine hocheffiziente Technologie mit Schneidstoffe. Die Vorteile sind, dass die Präzisionsbearbeitung ohne direkten Kontakt und daher keine Verformung oder Bruch des Produkts ermöglicht, die Präzisionsbearbeitung ist schnell, billig und es ist mӧglich viele verschiedene Materialien in beliebigen Formen zu bearbeiten. Der daraus resultierende Schnitt ist glatt, glänzend und sauber. Die Firma MRB Sazovice ist in diesem Bereich ein Profi.

Trh obchodu se stále mění - jak reagovat?

spolupráce

Samozřejmě se svět business vyvíjí opravdu dynamicky, takže je nutné řešit všechny změny a umět se pružně přizpůsobovat poptávce. Samozřejmě obchod ovlivňuje řada faktorů, jako například politika, legislativa, sociální záležitosti, nové technologie a řada dalších.

Buďte vidět na internetu

Jistě se mnou budete souhlasit, pokud řeknu, že na internetu je obrovská konkurence. Pokud Obchodujete na internetu formou e-shopu, tak potřebujete, aby se o vaši společnost někdo z marketingového hlediska staral. Protože jinak se také může stát, že vás konkurence rozdrtí a váš obchod zkrachuje. Aby se tohle nestalo, tak je důležité věnovat se SEO optimalizaci. Ta obsahuje spoustu taktických nástrojů, které ovlivňují postavení vašich stránek vůči ostatním. Můžete tak posílit svou pozici a být na prvních místech při vyhledávání na Seznamu či Googlu.