Octomilky likvidace: ověřené babské rady

Připadá vám, že je najednou u vás doma více malých mušek, než by vám bylo milé? V tom případě byste s tím měli začít něco dělat. Nálety tohoto drobného hmyzu vás sice neohrožují na životě, zdraví či majetku, ale jen málokdo chce takhle žít.

Otrava oxidem uhelnatým z karmy

Při topení vzniká v plynovém kotli kromě tepla také neviditelný, za to prudce jedovatý plyn. Jedná se o oxis uhelnatý, který má chemickou značu CO. Dochází-li ke špatnému odtahu komína nebo poruše v ohřívači vody či kotli, začne místnost zaplňovat tento plyn. Otrava se projevuje únavou až ztrátou vědomí a smrtí. Zachraňte si život a poříďte detektor plynu.

Dětský vak na sezení vyrobíte i sami, ale jednodušší je si ho koupit

V současné době představuje sedací vak, jemuž se také říká pytel či anglicky bean bag, jednu z možností, jak pohodlně relaxovat, aniž byste zatěžovali svou páteř. Sedací vak si zamilují také vaše ratolesti, které si jen tak ulehnou do měkkého a listují si knížkami. Jestliže přemýšlíte, že dětský vak na sezení vyrobíte sami, klidně můžete, ale počítejte s tím, že vám to zabere spoustu času. Jednodušší je do sedacího pytle investovat.

Ideální teplota vody v bazénu a ve vířivce

Wellnes, toto slovo ve většině lidí evokuje relaxaci, klid, odpočinek a je také spojeno s prolouženými víkendy v hotelech nebo penzionech. Proč ale nemít svu vlastní wellnes například na zahradě? Jelikož ceny spadly během let hoodně dolů, dnes není problém pořídit kvalitní vířivku za slušný peníz. Právě proto jsem se rozhodl napsat právě tento článek.

Obývací pokoj: Jak vytvořit moderní design?

Obývací pokoj, místnost, kde trávíme značnou část svého času a zároveň sem vodíme všechny naše návštěvy. Jedná se do jisté míry o reprezentativní pokoj, ve kterém nám musí být příjemně. Co ale dělat v případě, pokud už se necítíme útulně? Možností jsou spousty, od nákupu nového nábytku, sedací soupravy až po celkovou rekonstrukci, která vzdechne pokoji svěží design. Vše se odvíjí od rozpočtu a vaší chuti tvořit něco nového i za cenu dočasného nepořádku vlivem přestavby.